Články

Rubrika článků

DRFG Davida Rusňáka se na trhu s kolektivním investování umí pohybovat

9. května v 10:57 - To, že se ekonomice všeobecně daří a ani intervence koruny ji nijak dramaticky neovlivnila je bez diskuze. Lidé začínají více či méně bohatnout a uvědomují si, že peníze dělají zase jen peníze.

Jak získat nebankovní půjčku

23. října v 11:27 - Získat nebankovní půjčku je velmi jednoduché. Nejdřív si musíte vybrat, u koho chcete o půjčku požádat, a o jaký typ půjčky máte zájem. V detailech se to sice liší, ale v podstatě jde o stejné kroky.

Domácí mazlíčci nejsou levná záležitost

20. srpna v 12:42 - Ten, kdo nemá doma nějakého domácího mazlíčka, je bohužel smutný člověk. Pejsky nebo jiní domácí mazlíčkové jsou pro nás radostí a vždy tu pro nás jsou, i když se cítíme mizerně. Je nezajímá, jestli jsme bohatí nebo chudí či jestli jsme zdraví nebo nemocní. Zkrátka tu s námi pořád jsou a neopustí nás, i kdyby je lákali na ten nejlepší pamlsek.

Prázdninové prohlídky Klatov jsou v plném proudu

12. srpna v 16:21 - Léto je v plném proudu. Stále jezdí mnoho lidí na dovolenou, proto se rozhodlo město Klatovy pro bezplatné prohlídky historického centra města. Tyto prohlídky byly v minulosti velice populární, proto nebyl důvod, aby se opět nezavedly. Červenec a srpen se tedy opět nese ve znamení historie tohoto města. Prohlídky se za poslední léta staly neodmyslitelnou součástí turistické sezony. To potvrzuje i fakt, že návštěvnost každým rokem sahá téměř ke čtyřem tisícům osob.

Hudební pátky v Klatovech!

11. srpna v 16:24 - Klatovy jsou hodnoceny jako jedno z nejkrásnějších měst u nás. Není se čemu divit – město se snaží svůj vzhled neustále zlepšovat. Moc dobře se však ví, že krása Klatov závisí také na samotných občanech, proto se snaží chystat a plánovat řadu takových akcí, které je dokážou patřičně nadchnout.

Nenechte si ujít koncert pro refektář

10. srpna v 16:22 - Prázdniny ještě zdaleka neskončily. Město Klatovy má pro nás nachystaných a naplánovaných ještě mnoho akcí, na které se rozhodně vyplatí jít a které se rozhodně vyplatí navštívit. Nejen, že nás čekají vzpomínky na oběti událostí za dob Československa, ale taky nás v tomto krásném městě Plzeňského kraje čeká i Koncert pro refektář, který se konkrétně koná osmnáctého srpna. Úspěšně a velice příjemně tak odstartujeme poslední třetinu letošních letních prázdnin.

Nový FM vysílač pro město Klatovy

9. srpna v 17:22 - Klatovy jsou poměrně oblíbené město pro turistiku. Nachází se zde mnoho památek, které rozhodně stojí za to vidět. Město se však o svůj vzhled patřičně stará, proto se není čemu divit, když se sem návštěvníci rádi vracejí a když se tu lidem tak dobře žije.

Září plné kulturních akcí

8. srpna v 19:22 - Klatovy jsou druhé největší město v Plzeňském kraji a svou krásou doslova vyráží dech. Pro své obyvatele se neustále snaží přinášet i řadu kulturních akcí, aby se náhodou občané nezačali nudit. Během prázdnin bylo naplánováno mnoho událostí, které sklidily poměrný úspěch. V září tomu nebude jinak.

Konec srpna se ponese ve vzpomínkovém duchu

7. srpna v 12:23 - Během letošních prázdnin jsme se mohli dočkat hned několika skvělých akcí, které se v Klatovech pořádaly. Většinou se jednalo o koncerty, hudební či folklorní festivaly nebo o jiné podobné události, které přilákaly řadu lidí. Jelikož však letošní prázdniny ani zdaleka nekončí, je nutno poznamenat, že se ještě občané tohoto krásného, druhého největšího města Plzeňského kraje mají na co těšit.

Odpady jako současný problém nejen Klatov

6. srpna v 16:33 - Každý občan každým rokem platí určité peníze za svoz odpadu. V poslední době se už nejedná o ceny, které by se daly lehce zanedbat nebo nad kterými se mávne rukou. Dnes už jsou ceny poměrně vysoké. Navíc v Klatovech a okolních městech se teď řeší následující – kdo bude svoz odpadů platit a kolik?

Klatovy zapojeny do systému vnějšího hodnocení pracovníků

4. srpna v 18:23 - Klatovy se v poslední době starají hlavně o to, aby jejich město vypadalo stále lépe. Staví se nová dětská hřiště, opravují se školy a konají se nejrůznější akce, aby byli občané spokojeni i po této stránce. V současné době se dokonce i zdejší městský úřad snaží o to, aby i v něm bylo vše naprosto v pořádku.

Jste v Klatovech a prší? Poradíme, co podniknout!

2. srpna v 12:24 - Klatovy patří k poměrně navštěvovaným městům, které se rozhodně má, čím chlubit. Můžete navštívit krásné historické centrum tohoto města, můžete navštívit významné kostely nebo se můžete projít zdejšími katakombami, kterými jsou Klatovy známé.

Jaké výstavy nás v Klatovech čekají?

31. července v 16:24 - Město Klatovy se neustále snaží pro své občany vymýšlet nejrůznější akce, které by je nadchly a které by tak zaplnily jejich volný čas během volného víkendu. Během prázdnin jsme se dočkali řady akcí, které byly poměrně populární, proto se i v září můžete těšit na mnoho připravovaných událostí.