Klatovy zapojeny do systému vnějšího hodnocení pracovníků

4. srpna v 18:23

Klatovy se v poslední době starají hlavně o to, aby jejich město vypadalo stále lépe. Staví se nová dětská hřiště, opravují se školy a konají se nejrůznější akce, aby byli občané spokojeni i po této stránce. V současné době se dokonce i zdejší městský úřad snaží o to, aby i v něm bylo vše naprosto v pořádku.

Aby zjistil spokojenost občanů a aby měl nějakou zpětnou vazbu, rozhodl se vstoupit do systému vnějšího hodnocení zaměstnanců. Tento systém se nazývá „Dobrý úřad“ a má dopomoct k tomu, aby se zkvalitňovaly výkony veřejných služeb. I zde jim zpětná vazba může totiž hodně pomoct.

Pokud se i vy chcete zapojit a ohodnotit veřejné služby, stačí si vzít na úřadu formulář, který vyplníte. Jedná se hlavně o vyplnění e-mailové adresy a data jednání, na kterém jste byli přítomni. Na úřadu by měl být přítomen i box, do něhož vyplněný formulář se svými poznatky a názory vhodíte. Je nutno upozornit, že toto hodnocení je samozřejmě anonymní. Nikdo se nedozví, kdo jste či odkud jste vyplňovali tento dotazník.