Jaké výstavy nás v Klatovech čekají?

31. července v 16:24

Město Klatovy se neustále snaží pro své občany vymýšlet nejrůznější akce, které by je nadchly a které by tak zaplnily jejich volný čas během volného víkendu. Během prázdnin jsme se dočkali řady akcí, které byly poměrně populární, proto se i v září můžete těšit na mnoho připravovaných událostí.

Mezi dlouhodobější akce se řadí rozhodně ty, které se pořádají ve zdejších galeriích. Výstavy jsou přece jenom minimálně na měsíc, proto pokud vám nevychází návštěva galerie na tento víkend, zajděte sem během víkendu příštího.

Aktuálně se galerii v Klatovech můžete setkat s výstavou, která představí výsledky týdenního sympozia komiksu. Tato výstava se nazývá „Skrytá místa“. Až do poloviny září se v klatovském kulturním domě můžete setkat s výstavou obrazů slovenské výtvarnice Dagmary Janišové. Tato výstava nese jméno „Kde pramení Styx“.

Ve vlastivědném muzeu v Klatovech najdete výstavu předmětů, které nesou tematiku lázeňství. Jednotlivé předměty pocházejí ze soukromé sbírky. Tuto výstavu najdete pod jménem „Voda živá – z historie lázeňství“.