Jak získat nebankovní půjčku

23. října v 11:27

Získat nebankovní půjčku je velmi jednoduché. Nejdřív si musíte vybrat, u koho chcete o půjčku požádat, a o jaký typ půjčky máte zájem. V detailech se to sice liší, ale v podstatě jde o stejné kroky.

Ať už dáte na reklamu, doporučení přátel, nebo si konkrétní úvěrový produkt najdete na internetu, dobře si rozmyslete, kolik peněz si chcete půjčit, zda chcete či nechcete dokládat příjem, zda náhodou nemáte v registru dlužníků negativní záznam (to se dá ověřit výpisem) a kolik peněz můžete měsíčně splácet.

Všechny údaje, včetně osobních informaci pak vložíte do formuláře na webu vybrané nebankovní společnosti všechny potřebné údaje a třeba už za několik minut, nebo maximálně do druhého dne jste informováni, zda vaše žádost uspěla nebo ne. V žádosti nelžete ani neuvádějte falešný e-mail či číslo mobilu. Naprostá většina společností bude chtít, abyste měli bankovní účet na své jméno – snaha poslat si peníze na účet kamaráda se nesetká s úspěchem

Máte-li skvělou úvěrovou historii, můžete si požádat v podstatě o jakýkoli úvěr. Horší je, když na vás vyplavou hříchy mládí či pošetilost stáří. Ale i tady se dá v nebankovním světe najít řešení - půjčka online bez registru. 

Pokud máte vybráno a víte, co chcete, podejte online žádost. Nezapomeňte si připravit občanský průkaz, případně i druhý průkaz totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas), číslo vašeho bankovního účtu, mobilní telefon a e-mail. Pozor, údaje o mobilu a mailu musí být aktuální, potenciální věřitelé se s vámi budou chtít spojit. A vyvarujte se také překlepů, to by mohlo vaši snahu úplně zničit. Liší se i to, jak je smlouva o úvěru podepsána. Někdy stačí jen ověřovací kód, jindy si musíte vytisknout, podepsat a odeslat smlouvu. Čím jednodušší je systém schvalování, tím rychleji máte peníze na účtu.