Hudební pátky v Klatovech!

11. srpna v 16:24

Klatovy jsou hodnoceny jako jedno z nejkrásnějších měst u nás. Není se čemu divit – město se snaží svůj vzhled neustále zlepšovat. Moc dobře se však ví, že krása Klatov závisí také na samotných občanech, proto se snaží chystat a plánovat řadu takových akcí, které je dokážou patřičně nadchnout.

Každý srpnový pátek se nese v duchu hudby. V domě číslo 66 ve Vídeňské ulici (za nepříznivého počasí v Café Jednorožec) se co pátek konají takzvané „hudební pátky v renesančním dvorku“. Jedenáctého srpna jste si mohli užít například skvělou Lenku Dusilovou, která se pyšní tím, že je šestinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl.

Abychom se však bavili o těch následujících koncertech (tedy přesně o následujících hudebních pátcích) – těšit se můžete například na Dášu Zázvůrkovou, na Petra Macháčka a taky na Jakuba Šafra, kteří tvoří velice oblíbené duo. To Klatovy a konkrétně renesanční dvorek navštíví osmnáctého srpna. O týden později, tedy pětadvacátého srpna, si můžete přijít poslechnou Josefa Fouska, což je nejen písničkář, ale také básník, spisovatel, textař i fotograf.