DRFG Davida Rusňáka se na trhu s kolektivním investování umí pohybovat

9. května v 10:57

To, že se ekonomice všeobecně daří a ani intervence koruny ji nijak dramaticky neovlivnila je bez diskuze. Lidé začínají více či méně bohatnout a uvědomují si, že peníze dělají zase jen peníze.

Své volné prostředky už nechtějí nechávat ležet ladem na bankovních účtech, ale hledají vhodnější způsoby jejich zhodnocení. Společnost DRFG, pod vedením Davida Rusňáka, je na poli investic doslova jako doma. Dovede vaše portfolio vhodně rozčlenit a zhodnotit v maximální míře.

DRFG ELITA je 20 těch nejlepších

Minulý rok se DRFG rozhodla, že vybere dvacet nejlepších konzultantů a vytvoří z nich vlastní tým, nazvaný ELITA. Již krátce po vzniku bylo jasné, že učinili správný krok a vidět to je i na vnitřní distribuci, která se posunula dopředu.

Těchto 20 elitních obchodníků se vzájemně nevnímají jako konkurence, ale spolupracují a vyměňují si nabyté zkušenosti. Jak sami přiznávají, největší přínos pro ně jednak školení, ale především jejich společná diskuze a výměna vlastních zkušeností. DRFG má na ELITU úžasné recenze od klientů, a proto si uvědomuje její důležitost a všemožně rozvoj podporuje. Nadále počítá i s jejím navýšením na téměř 100 členů.

Nemovitosti pořád vedou

Finanční gramotnost v České republice se zvyšuje a lidem dochází, že v bance své peníze efektivně nezhodnotí. Úročení je tak malé, že není šance ani za dlouhou dobu našetřit na letadlo, dokonce ani na obyčejné ojeté auto. Lidé stále nejvíce důvěřují investování do nemovitostí, proto společnost Davida Rusňáka před časem založil velmi úspěšně fungující divizi DRFG Real Estate.

Přesto, že ani po založení tohoto fondu se konkurence příliš nerozrostla, stále chtějí být o krok napřed. Proto neváhali zainvestovat do nového softwaru, který usnadňuje především práci na nových projektech a stavbách.

Nadace pomáhá ve svém okolí

DRFG se může zdát jako dravec v oblasti investic, který se zaměřuje jen na výnosy z dluhopisů, fondů, nemovitostí. Ale jsou i brněnští patrioti, a proto před časem založili Nadaci. Ve svém okolí podporují kulturní akce, jako je festival Meeting Brno. Pro děti z rozvedených rodin nebo dětských domovů podporují projekt s výukou finanční gramotnosti. Nezapomínají ani na lidi bez domova, tělesně či mentálně postižené i brněnský Klokánek.